HABERLER
  1. Futbol Turnuvası
  2. FBK Voleybol Küçük A 3 – 0 Sarıyer
  3. Futbol U12 Maç Sonucu
  4. Voleybol Yıldız B Takımımızın Başarısı devam ediyor
  5. Basketbol U13 maç sonucu

Toplam 5 branşta faaliyet gösteren kulübümüzde Spor Okulu faaliyetlerimiz tüm yıl boyunca devam etmektedir. Yüzme, Basketbol, Voleybol, Futbol, Jimnastik branşlarında faaliyet gösteren spor okulumuzda çocuklarımızın hem fiziksel hem de zihinsel olarak başarılı bireyler olabilmeleri için çalışmalarda bulunmaktayız. Çocuklarımız için her zaman en iyisini yapmayı hedefleyen kulübümüz, başarılı sporcular için de lisanslı sporcu olma imkanı sunmaktadır.

Ataşehir Bölgesinde 2 Ayrı Salonda hizmet veren kulübümüz, Spor Okulu antremanlarını Cumartesi ve Pazar Günleri çocuklarımızın yaş gruplarına uygun şekilde yapmaktadır. Spor Okulu öğrencilerimiz içinden seçilen yetenekli sporcularımız için, hafta içi de antremanlar yaparak branşlarında daha hızlı gelişmelerini sağlıyoruz.

FBK spor Tesislerindeki Salonumuz ahşap parke zeminli, profesyonel özelliklerde Anadolu yakasının en geniş ve en modern salonludur. Yeni Salonumuz, Yunus Emre Özel Eğitim Merkezi Salonumuz ise Anadolu Yakasının en yeni salonlarından biridir.

Spor Okullarımızda yetiştirdiğimiz sporcularımıza lisans çıkartarak, bağlı olduğumuz federasyonların liglerinde mücadele mücadele ediyoruz.

FBK Spor Kulübü altyapı ve spor okulları bünyesindeki tüm branşlara, yaş grubuna uygun olarak isteyen herkez katılabilir.

(FB Koleji öğrencisi olmak zorunlu değildir.)

 

 

 

 

 

 

FBK Spor Kulübü, FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ’nün bünyesinde kurulmuş bir kuruluştur.

Spor okulumuzla ilgili daha detaylı bilgiye branş sayfalarımızdan veya telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

WhatsApp chat