HABERLER
  1. Futbol Turnuvası
  2. FBK Voleybol Küçük A 3 – 0 Sarıyer
  3. Futbol U12 Maç Sonucu
  4. Voleybol Yıldız B Takımımızın Başarısı devam ediyor
  5. Basketbol U13 maç sonucu

Uzman eğitim kadrosu, zengin program içeriği, geniş imkanlara sahip tesisi ve lokasyonu sayesindeFBK Spor Kulübü Spor Okulu, Anadolu yakasının en çok tercih edilen yaz spor okuludur.

Anadolu Yakasının En Büyük ve Doğal Bahçesi FBK Spor Klübünde

FBK Spor Kulübü Yaz Okulunda, çocuklarımız şehir merkezinden uzaklaşmadan spor yaparken, yaşıtlarıyla buluşuyor, yazın tadını çıkarıyor. Çocuklarımızın yeteneklerini keşfetmek spor branşlarını tanıtmak ve sevdirmek amacıyla, deneyimli antrenörlerimiz yönetiminde SPOR ve SOSYAL AKTİVİTELERLE verimli, keyifli ve sağlıklı bir yaz tatili imkanı sunuyoruz.

Fenerbahçe Koleji Yaz Okullarında kahvaltı, öğle yemekleri ve ikindi kahvaltıları çocukların beğenisine göre, beslenme uzmanlarınca hazırlanmaktadır. Yaz okulumuz 3 -5, yaş ve 6-14 yaş arası 2 ayrı yaş grupları olarak hizmet vermektedir. Ders saatlerimiz sabah 09:00 – 17:00 arasındadır. Yaz okulumuz da kahvaltı, öğle yemeği, ikindi kahvaltısı olarak, günde 3 öğün yemek verilmektedir.

Çalışan aileler için sabah 08:00 – 09:00 arası akşam 17:00 -18:00 arası nöbetçi öğretmen ve yardımcılarımız bulunmaktadır.

Biz yaz okulumuz da hem çocuklarımızla keyifli bir yaz geçirip hem de spor kulübümüz için gözlemleyerek tarama yapma imkanı buluyoruz. Amacımız yaz tatillerinin güzel geçmesini sağlamak ve türk sporuna özgüvenli kendi kararlarını alabilen spor ahlakını öğrenmiş bir nesil yetiştirmektir.

Yaz Okulumuzdan Haberler

06 Ağu
Yüzmeyi Severek Öğreniyoruz

Yaz Okulu öğrencilerimiz yüzmenin keyfini çıkarttılar:)

04 Ağu
Eğlencenin adı FBK Yaz Okulu
Eğlencenin adı FBK Yaz Okulu! Yaz demek tatil eğlence demek. Çocuklarımız yaz okulunda eğlenerek öğrenmeniz keyfine varıyorlar.
23 Tem
Yaz Okulu 1. Dönem Sonu Etkinliğimizde Velilerimizle Buluştuk.
Her dönem sonu düzenlediğimiz etkinliğimizde velilerimizle ve çovcuklarımız buluştuk. Sertikalarını alan çocuklarımızın başarılarını kutluyoruz.
23 Tem
Su savaşında doyasıya eğlendik
Yaz okulunda çocuklarımızla bahçede su savaşı yaparak eğlendik. Keyifli bir gün geçiren öğrencilerimizin mutlulukları yüzlerinden okunuyordu.
23 Tem
Yaz Okulumuzdan 1. Dönem Resimleri
Yaz Okulu 1. Dönemini başarıyla bitirdik. Çocuklarımız mutlu ve neşeli şekilde yaz okulumuzun keyfine vardılar. Yaz Okulumuz 2. ve 3. Dönem kayıtlarımız devam ediyoruz.
17 Nis
Yaz Okulu Kayıtlarımız Başladı

Yaz Okulu Kayıtlarımız Başladı. Yaz Okulumuzda, çocuklarımız şehir merkezinden uzaklaşmadan  spor yaparken, yaşıtlarıyla buluşuyor, yazın tadını çıkarıyor. Çocuklarımızın yeteneklerini keşfetmek spor branşlarını tanıtmak ve sevdirmek amacıyla, deneyimli eğitmen ve antrenörlerimiz yönetiminde SPOR ve SOSYAL AKTİVİTELERLE verimli, keyifli ve sağlıklı bir yaz tatili imkanı sunuyoruz. Yaz okulumuz 3 -5, yaş ve 6-14 yaş arası 2 ayrı…

 

WhatsApp chat